Sign In

Paslaugos

Foto, videoIškvieskite ir atvyksime

Žinome galimybes ir turime priemones fiksuoti supančią aplinką vienoje foto nuotraukoje ar vaizdo klipe. 360° nuotrauka „sulipdoma“ iš skirtingų nufotografuotų fragmentų, kurių gali būti nuo 2 iki 100 ar dar daugiau. Mūsų neriboja nepalankios techninės aplinkybės fotografuoti. Mažos, tamsios erdvės, judėjimas, aukšti/artimi objektai – ne kliūtis. Gautą rezultatą galite talpinti pasirinktose platformose arba naudoti mūsų priemones. Yra galimybė atsispausdinti – „Small/Tiny/Rolling/Wide planet“ efektais paruoštus vaizdus.

Būkite matomiTapkite Lietuva360 dalimi

Jūs tapsite matomi ir vertinami ne pagal fragmentiškus vaizdus ar tekstą, o iš visumos. Neribota galimybė talpinti panoramines nuotraukas/virtualius turus Lietuva360.lt svetainėje. Nesvarbu, ar tai kavinė, viešbutis, kaimo turizmo sodyba, poilsiavietė, muziejus, ar tiesiog pieva. Jūsų pasirinktos vietos/objektai/patalpos bus atviros Lietuva360 lankytojams. Pritrauksite dėmesį – sulauksite lankytojų.

Socialiniai tinklaiwww.facebook.com/lietuva360

„LIETUVA360“ Facebook profilis specialiai skirtas panoraminėms kraštovaizdžių, architektūros ir urbanistikos kompleksų, atskirų objektų ar teritorijų (kultūros, istorijos, meno, archeologijos, kulto ir pan.), daiktų, renginių, aplinkos, portretų bei patalpų foto nuotraukoms ir vaizdo klipams. Tai vienas greičiausių organiškų būdų paskleisti žinią. Netracinis būdas susilauks didesnio dėmesio ir daugiau reakcijų. Pasinaudokite šiomis priemonėmis – mes turime galimybes.

Partneriai