Sign In

Apie Lietuva360

Gytis Juodėnas

Lietuva360 projekto autorius ir vykdytojas

Grafikos dizaineris, fotografas, video operatorius, dronų pilotas.

Spauda:
Elektrėnų žinios, 2019 08 30 Nr. 35 (1066)

„LIETUVA360“  rasite panoraminės kraštovaizdžių, architektūros ir urbanistikos kompleksų, atskirų objektų ar teritorijų (kultūros, istorijos, meno, archeologijos, kulto ir pan.), daiktų, renginių, aplinkos, portretų bei patalpų foto nuotraukų  ir vaizdo klipų.

1998 metais pirmieji bandymai nufotografuoti supančią aplinką buvo atlikti namudinėmis sąlygomis pasigamintu fotokameros laikikliu iš „metalo, plastmasės ir vinių“. Nuotraukos gaudavosi šleivos-kreivos, bet, kaip ten bebūtų, sferinės. „Small/Tiny planet“ efektas buvo išgaunamas gyvai: apklijuojant realiomis nuotraukomis kamuolį ar kitą apvalų daiktą. Specialių kompiuterinių programų  nebuvo, todėl reikėjo improvizuoti. Nuo 2000 metų,  įdiegus specialias kompiuterines programas, kurių pagalba galima  „klijuoti“ kadrus, situacija kardinaliai pasikeitė: naujos galimybės atrišo rankas, pagerėjo darbų kokybė. O 2013 metais, kai bepiločiai orlaiviai (dronai) atsirado  žmonių buityje, mūsų darbe jie taip pat užėmė svarbią vietą.

Oficialiai „Lietuva360“  savo istoriją pradėjo 2016 metais sausio 23 dieną, kai tobulėjančios ir populiarėjančios technologijos Facebook ir Youtube socialiniuose tinkluose suteikė galimybę patalpinti  360° aprėpties technologija padarytus vaizdus. Panoraminės sferinės nuotraukos įgavo naują kvėpavimą ir, nuo atsitiktinių fiksuotų vaizdų su mėgėjiškais 360° „gadžetais“ ir makabriškais laikikliais su profesionaliomis kameromis ant trikojų ar pirmųjų dronų, išaugome iki profesionalaus lygio technikos bei nuotraukų kokybės.

Stengiamės  kokybiškai, įdomiai ir patraukliai pateikti 360° panoraminius vaizdus Jūsų peržiūrai.

Linkime smagaus pasižvalgymo!

gyttis@gmail.com
www.lietuva360.lt
+37068526288

Partneriai